Våra öppettider

Verkstad/Reservdelar

Måndag - Fredag  06.30 - 16.00

Försäljning

Måndag - Fredag  08:00 - 16:00

Adress

Bildepån Lastvagnar i Varberg AB
Susvindsvägen 23
432 32 Varberg

Postadress:
Box 1308
432 18 Varberg

Telefon

Växel: 0340-20 30 00
Verkstad: 0340-20 30 10
Reservdelar: 0340-20 30 20
Försäljning: 0340-20 30 60
Ekonomi: 0340-50 40 94
lvekonomi@bildepot.se

Volvo Action Service: 020-79 58 27

Vi följer MRFs reparationsvillkor. Ta del av villkoren här

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev så att du inte missar information om våra event och annan viktig information om Bildepån och våra produkter.

Försäljning

Rickard Serholt
Säljare Lastbil

Tel: 0340 - 20 30 66
rickard.serholt@bildepot.se

André Bernhardson
Säljare Tjänster

Tel: 0340 - 20 30 62
andre.bernhardson@bildepot.se

 

Daniel Treptow
Säljare Volvo Bussar

Tel: 076-553 14 15
daniel.treptow@volvo.com

 

Verkstad

Benny Axelsson
Verkmästare

Tel: 0340 - 20 30 11
benny.axelsson@bildepot.se

 

Jenny Hoflund
Administratör

Tel: 0340 - 20 30 15
jenny.hoflund@bildepot.se

Anders Rehnström
Kundmottagare

Tel: 0340 - 20 30 12
anders.rehnstrom@bildepot.se

 

Oskar Kärrbrand
Mekaniker

Tel: 0340- 20 30 31
oskar.karrbrand@bildepot.se

Marcus Karlsson
Administratör

Tel: 0340- 20 30 14
marcus.karlsson@bildepot.se

 

Pawel Teodorowicz
Mekaniker

Tel: 0340- 20 30 32
pawel.teodorowicz@bildepot.se

William Nilsson
Mekaniker

Tekl: 0340- 20 30 37
william.nilsson@bildepot.se

Kenny Larsson
Mekaniker

Tel: 0340 - 20 30 34
kenny.larsson@bildepot.se

Johan Ohlsson
Mekaniker

Tel: 0340 - 20 30 33
johan.ohlsson@bildepot.se

Karl-Johan Thoresson
Mekaniker

Tel: 0340- 20 30 39
kalle.thoresson@bildepot.se

Christian Hugosson
Mekaniker

Tel: 0340-20 30 22
christian.hugosson@bildepot.se

Sara Nilsson
Mekaniker

Tel: 0340-20 30 35
sara.nilsson@bildepot.se

Petter Berg
Mekaniker

Tel: 0340-20 30 21
petter.berg@bildepot.se

Reservdelar

Marcus Karlsson
Administratör

Tel: 0340- 20 30 14
marcus.karlsson@bildepot.se

 

Jenny Hoflund
Administratör

Tel: 0340 - 20 30 15
jenny.hoflund@bildepot.se

Ledning

Peter Solleveld
Servicechef

Tel: 0340 - 20 30 02
peter.solleveld@bildepot.se