NYKÖPING

Tage Rejmes i Örebro Lastvagnar AB
Ny adress: Kocks Väg 1
611 38 Nyköping
Tel: 0155-20 95 50

Lastvagnsförsäljning
Måndag-fredag 08.00-17.00

Lastvagnsverkstad 
Måndag-fredag 07.00-16.00

Reservdelar och butik
Måndag-torsdag 07:00-16:00

Reparationsjour
Volvo Action Service
Öppet dygnet runt, Tel: 020-79 58 27

SERVICEMARKNAD

Conny Gustavsson

Platschef

Phone:  0150-34 97 33
Mobile:  0705-19 90 58

conny.gustavsson@rejmes.se

Sebastian Tallberg

Verkstadsansvarig

Phone: 0155-20 95 59

sebastian.tallberg@rejmes.se

Jimmy Knudsen

Kundmottagare

Phone: 0155-20 95 54

jimmy.knudsen@rejmes.se

FÖRSÄLJNING

Joakim Lindqvist

Försäljning/VD

Phone: 0155-20 95 58

Mobile: 070-835 61 51

joakim.lindqvist@rejmes.se

 

Tommy Karlsson

Lastbilssäljare

Phone: 0155-20 95 51

Mobile: 0705-19 90 56

tommy.karlsson@rejmes.se

RESERVDELAR

Tomas Lundqvist

Reservdelstekniker

Phone: 0155-20 95 57

tomas.lundqvist@rejmes.se

Staffan Karlsson

Reservdelstekniker

Phone: 0155-20 95 52

staffan.karlsson@rejmes.se

Viktor Eriksson

Reservdelstekniker

Phone: 0155-20 95 61

viktor.eriksson@rejmes.se

MEKANIKER

Kenneth Solberg

Mekaniker

Phone: 0155-20 95 55

kenneth.solberg@rejmes.se

Mats Lundemo

Mekaniker

Phone: 0155-20 95 55

mats.lundmo@rejmes.se

Tobias Pettersson

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55 

tobias.pettersson@rejmes.se

Markus Eklund

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55 

markus.eklund@rejmes.se

Mustapha Khodr

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55

mustapha.khodr@rejmes.se

Mattias Bengtsson

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55 

mattias.bengtsson@rejmes.se

Maja Kleringer Wellander

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55 

maja.kleringerwellander@rejmes.se

Ashraf Dualer

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55 

ashraf.dualer@rejmes.se

Mohammad Hosseini

Mekaniker

Phone:0155-20 95 55 

mohammad.hosseini@rejmes.se